Szerokopasmowa sieć uniejow.net jest monitorowana przez nasz wykwalifikowany zespół 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dokładamy wszelkich starań, żeby korzystanie z naszej sieci było w pełni komfortowe i maksymalnie wydajne.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy dotyczącej działania sieci dostępu do Internetu prosimy o wykonanie następujących czynności:

  ü  W przypadku całkowitego braku dostępu do sieci Internet przed zgłoszeniem prosimy sprawdzić:

1.       Czy mają Państwo uregulowane wszystkie rachunki – dostęp do Internetu może być zablokowany z powodu zaległości w płatnościach.

2.       Czy antena, router są włączone do prądu  oraz czy w gniazdku w które są wpięte zasilacze do urządzeń jest prąd?

3.       Czy świecą diody na routerze  ?

4.       Czy kable są prawidłowo podłączone ?

5.       Jeśli Państwa zdaniem wszystkie urządzenia są zasilone oraz kable między urządzeniami są podłączone prawidłowo prosimy wykonać restart urządzeń: wyłączyć zasilacze na ok. 10s z prądu, podłączyć ponownie zasilacze do gniazdka prądowego. Następnie prosimy odczekać ok. 3 minut  (w tym czasie urządzenie uruchomi się oraz podłączy do sieci uniejow.net) i sprawdzić czy mają Państwo dostęp do Internetu.

6.       Jeśli w dalszym ciągu nie mają Państwo dostępu do Internetu prosimy o kontakt z działem serwisu sieci. 

  ü  W przypadku nieprawidłowego działania usługi dostępu do Internetu:

1.       Jeśli łączą się Państwo bezprzewodowo poprzez router WIFI prosimy podłączyć komputer bezpośrednio pod antenę: wypiąć kabel z routera z portu WAN i podpiąć do karty sieciowej w komputerze;

2.       Proszę sprawdzić komputer pod kątem zainfekowania wirusami, które mogą uniemożliwiać lub utrudniać działanie Internetu (nasz dział serwisu oferuje usługi serwisu komputerów – jeśli nie są Państwo w stanie sami odwirusować komputera prosimy o kontakt z działem serwisu)

3.       W przypadku, gdy nadal Państwa zdaniem dostęp do Internetu nie funkcjonuje prawidłowo prosimy o kontakt z działem serwisu.

 

Uprzejmie informujemy, że nieuzasadnione wezwanie serwisu wiąże się z nałożeniem opłaty wyszczególnionej w cenniku sieci (w dziale OFERTA).

 Kontakt z działem serwisu możliwy jest poprzez:

·         kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 609 056 100

·         wysłanie wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział serwisu osiągalny jest w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-17:00. W pozostałych godzinach, aby skontaktować się z działem serwisu prosimy wysłać SMS o treści: POMOC, pod numer 609 056 100. Oddzwonimy w pierwszym dniu roboczym po otrzymaniu od Państwa wiadomości i przyjmiemy zgłoszenie.